phone1   (+372) 6088 690    phone1   (+372) 58 438 310
  et   ru      
0
Teie ostukorv on tühi
ostukorvis 0 summa 0.00 EUR Ava ostukorv Ostmine Minimaalne tellimuse summa - 10.00 EUR

 

 

Tolmuimejad veerifiltriga

Toovad Teie koju puhtuse ja heaolu!

 

 

KRAUSEN vaakum triikimissüsteemid

Loovad toreda tuju!

 

Kööginõud

Võimaldavad valmistada toitu minimaalse rasvaaine ja niiskusega tagavad maksimaalse kasu ja maitse

 

Joogivee puhastamissüsteemid

 

 

 

 

Suureparane puhas vesi teeb Teie elu paremaks ja kergemaks!

Tolmuimejad veerifiltriga

Toovad Teie koju puhtuse ja heaolu!

KRAUSEN vaakum triikimissüsteemid

Loovad toreda tuju!

Kööginõud

Võimaldavad valmistada toitu minimaalse rasvaaine ja niiskusega tagavad maksimaalse kasu ja maitse

Joogivee puhastamissüsteemid

Suureparane puhas vesi teeb Teie elu paremaks ja kergemaks!

KRAUSEN - Teie kodu ökoloogiline kontseptsioon.

Juba viisteist aastat arendab firma Krausen Eestis edukalt ökoloogilise kodutehnika müüki ja teenindamist ning esmajärjekorras just separatsioonsüsteemsete veefiltriga tolmuimejate osas. Täna on Krausen üheks üldtunnustatud liidriks selles sektoris, sest kogu toodang, mida firma pakub, kujutab endast ökoloogilise kodutehnika innovaatilist tippu.

Krausen töötas välja ja juurutab edukalt ellu kaasaegset kodutarbimise kontseptsiooni, mis koosneb kolmest osast:

puhas õhk, puhas vesi, tervislik toit.

Edasi...

 Puhas õhk.

Puhta õhu Teie kodus tagavad ettevõtte Krausen veefiltri ja separaatoriga tolmuimejad. KRAUSENI veefiltriga separaatortolmuimejates kasutatakse uuenduslikku filtreerimissüsteemi – veefiltratsiooni koos dünaamilise separaatoriga.
KRAUSENI veefiltriga tolmuimejad loovad ökoloogilised puhta ja mugava elukeskkonna. KRAUSENI veefiltriga tolmuimejad mitte ainult ei võimalda kompleksset lähenemist eluruumide koristamisega seotud probleemidele, vaid erinevalt tavalistest tolmuimejatest, piiravad ka palju tõhusamalt allergiate ja astma tekke riskiallikat – peenosakestest koosnevat lenduvat tolmu, mis sisaldab endas erinevaid olmeallergeene.
Tolmuimeja õhupuhastussüsteem toimib sarnaselt sellega, kuidas puhastab õhku loodus – vihmapiiskade, tuule, udu, hommikukaste ja lumega –, „pestes“ õhku looduslike filtrite, vee ja tuule abil.
KRAUSENI veefiltri ja separaatoriga tolmuimejates ei kasutata tolmukotte. Ainus ja kõige paremini toimiv „tolmukott“ on vesi, mis on võimeline maksimaalse tõhususega endasse võtma ja kinnistama mitte ainult tavalist tolmu ja prügi, koduloomade karvu ja kõõma, vaid ka kõige pisemaid ja tervisele kõige ohtlikumaid tolmuosakesi ja olmeallergeene.

KRAUSENI veefiltri ja separaatoriga tolmuimejad on multifunktsionaalsed, võimelised asendama tervet rida koristusseadmeid ning isegi õhukonditsioneeri.

icon checkPuhastavad, niisutavad, desinfitseerivad ja desodoreerivad õhku; võimalik kasutada aroomiteraapiaks;

icon checkteevad süvapuhastust – eemaldavad pika aja jooksul kogenud tolmu vaipadest, pehmetelt mööbliesemetelt ja madratsitest elektriliste harjaste abil;

icon checkeemaldavad vaipadele ja pehmele mööblile kogunenud koduloomakarvad korralikult ja põhjalikult;

icon checkvõimaldavad igasuguste pindade märgpuhastust, eemaldavad mahavalgunud vedeliku;

icon checkvõimaldavad kulumaterjalide kokkuhoidu;

icon checkon lihtsad ja mugavad kasutada;

icon checksoovitatavad inimestele, kes on vastuvõtlikud allergilistele haigustele ja astmale.

Puhas vesi.

Ei ole kunagi kedagi vaja veenda, et puhas vesi on eluterve elustiili väga tähtis komponent aga puhta vee puudumine kujutab endast kaasaegse tsivilisatsiooni tõsist ning globaalset probleemi. Krausen leidis sellele probleemile unikaalse lahenduse iga kodu jaoks. See on veepuhastussüsteem, mis on lahendatud kaasaegset membraantehnoloogiat arvesse võttes, mis igal ajal varustab Teid ja Teie peret kõrgekvaliteedilise puhta veega.

Tervislik toit.

Samuti ei ole saladus, et kaasaegne toit sisaldab liiga palju nn tühje kaloreid, kuid seejuures sisaldab vähe elutähtsaid toitaineid, vitamiine ja mineraale. Krauseni kodutehnika on kõrgkvaliteedilisest terasest ja kujutab endast unikaalset toiduvalmistamise süsteemi, mille abil võib valmistada toitu praktiliselt ilma vee ja rasvaineteta ning minimaalsel temperatuuril. Sellise toiduvalmistamise tehnoloogia puhul säilivad toidus vitamiinid, mineraalid ja ballastained, tulemuseks on tõepoolest tervislik ja maitsev toit.

Firma Krauseni toodang parandab inimeste elukvaliteeti, aitab ennast hästi tunda, kena välja näha ning võimaldab saada elult rohkem naudinguid.

Mida veefiltriga tolmuimeja teha oskab?

Mida veefiltriga tolmuimeja teha oskab?

Veefiltriga tolmuimeja puhastab tolmu igalt pinnalt, elektrilise klopitsa abil saavad vaibad puhtaks otse põrandal, seega pole vaja oodata esimest lund, et vaipa õues tolmust puhastada. Klopitsa abil on võimalik ära puhastada madratsid ja pehme mööbli – kaovad allergeenid, kodu muutub puhtaks ja sisekliima tervislikuks

Mis on separaator?

Mis on separaator?

Separaator on teisisõnu eraldaja. Dünaamiline (tsentrifugaalne) separaator pöörleb suure kiirusega ja eraldab tsentrifugaaljõu abil õhust ka kõige pisemat tolmu. Separaatori pöörlemiskiirus on 20000 pööret minutis, mis on kiirem kui Vormel-1 boliidi mootor.

 

Ökonoomsed mudelid

Ökonoomsed mudelid

KRAUSEN uuendab pidevalt mudelite valikut. Erilist tähelepanu pälvivad mudelid, millel on kahe turbiiniga mootorid. Tänu uuele mootorile on tunduvalt suurenenud masinate tootlikkus. Lisandunud on ka elektrimehaaniliste harjade-klopitsite variante..

 

Image
0
Kliendid teenisid talvel 2021